Partneři webu

Přehled stránek partnerů nabízí odkazy na zajímavé partnerské stránky z příbuzných oborů, dodavatelů, odběratelů nebo tránky, které s námi spolupracují. Chcete být zde zveřejněni? Kontaktujte správce webu na adrese odkazy@zlepsujeme.cz nebo navštivte stránku výměna odkazů.

Zařízení domácnosti

Domácnost, to nejsou jen čidla, kamery a elektronické poplachové zařízení napojené na pult centralizované ochrany. To je především útulný domov s krásným nábytkem, který mý kouzlo. A rustikální holandský nábytek to kouzlo bezesporu má. Jen ho objevit a tedy také nakoupit, například v bazaru s holandským, rustikálním nábytkem z dovozu.

Technická zařízení

Vhodným doplňkem k vnitřnímu monitorovacímu nebo poplachovému systému jsou mimo jiné i náhradní zdroje, agregáty ale také elektrocentrály, které zajistí nepřetržitou dodávku elektrické energie v případě výpadku proudu.

Služby bezpečnostní agentury Sistel International Praha například využívají

Servis bezpečnostní služby

Zefektivňujeme servis naší bezpečnostní služby a proto jsme otevření novým zákazníkům a závazkům. Poznejte profesionalitu bezpečnostní agentury kterou nabízí právě Sistel Praha.

přečíst celé

Inteligentní domácnosti

Získejte kontrolu nad domácností, ušetřete až 50 000 myšlenek ročně, zažijte pohodlí v domácnosti s autopilotem. Pořiďte si Inteligentní domácnost od Sistelu. Zajišťujeme návrhy, montáže i servis.

přečíst celé

Napojení na PCO

Provozujeme nejmodernější Pult centralizované ochrany a nabízíme novým zákazníkům napojení na PCO za zvýhodněné ceny.

přečíst celé

Instalujeme zařízení a systémy těchto výrobců:

Jablotron
Paradox
Satel
Axis
Dahua
Hikvision

Požadujete profi bezpečnostní služby?