Necháváte svůj byt při odjezdu na dovolenou prázdný?

Bojíte se, že přijedete z dovolené a váš byt bude vykraden?

Nyní už nikdy nemusíte!

Neřešte na dovolené obavy

Užívejte si jen dovolenou

Hlídání majetku svěřte nám

Služba Bezpečná dovolená nabízí unikátní možnost střežení vašeho objektu během vaší nepřítomnosti. Jedná se o zapůjčení zabezpečovacího systému, který je připojen stejně jako klasický trvalý systém na PCO. Nemusíte se bát složitých instalací a stavebních prací. Pohybové detektory jsou bezdrátové a upevněné na speciálních držácích. V praxi to znamená, že je instalace zabezpečovacího systému velmi rychlá. Naši službu nabízíme ve dvou variantách a je jen na vás, kterou si vyberete. Varianty je možné si přizpůsobit tak, aby přesně vyhovovaly vašim potřebám.

Bezpečná dovolená od 100 Kč za den

Bezpečná dovolená - krátkodobé zajištění bezpečí v průběhu dovolenéSe základní tarifem Bezpečná dovolená získáte službu, která zajistí plnohodnotné zabezpečení vašeho objektu během dovolené. Pokud zvolíte tuto variantu, budete si užívat svou bezpečnou dovolenou, zatímco váš byt bude střežen zabezpečovacím zařízením. Zabezpečovací zařízení se skládá z:

 

Bezpečná dovolená PLUS od 150 Kč za den

Bezpečná dovolená - krátkodobý pronájem zabezpečovacího zařízeníPrávě tato vylepšená verze služby Bezpečná dovolená PLUS je zákazníky nejžádanější. Oproti základnímu tarifu má navíc služby, které výrazně sníží pravděpodobnost vzniku nežádoucích situací ve vašem objektu během vaší nepřítomnosti. Jsou to namátkové kontroly vašeho objektu a výběr poštovní schránky během trvání vaší dovolené. Sada Bezpečná dovolená PLUS tedy také obsahuje:

Doplňkové služby

Máte zájem o službu Bezpečná dovolená? Napište si o ní.

Kontaktovat nás je tak snadné...

Služby bezpečnostní agentury Sistel International Praha například využívají

Kamerové systémy pro SVJ

Hledáte pro váš bytový dům dodavatele kamerového systému? Seznamte se s naší nabídkou. Na základě obhlídky zdarma navrhneme optimální řešení kamerového systému přesně na míru a dle vašich požadavků a možností.

přečíst celé

Servis bezpečnostní služby

Zefektivňujeme servis naší bezpečnostní služby a proto jsme otevření novým zákazníkům a závazkům. Poznejte profesionalitu bezpečnostní agentury kterou nabízí právě Sistel Praha.

přečíst celé

Inteligentní domácnosti

Získejte kontrolu nad domácností, ušetřete až 50 000 myšlenek ročně, zažijte pohodlí v domácnosti s autopilotem. Pořiďte si Inteligentní domácnost od Sistelu. Zajišťujeme návrhy, montáže i servis.

přečíst celé

Instalujeme zařízení a systémy těchto výrobců:

Jablotron
Paradox
Satel
Axis
Dahua
Hikvision

Požadujete profi bezpečnostní služby?