Bezpečnostní služby bezpečnostní agentury Sistel International

Bezpečnostní agentura Sistel International poskytuje profesionální a diskrétní bezpečnostní služby. Ať už potřebujete zabezpečit byt, dům, převoz cenin, prodejnu či jiný komerční objekt, galerii, muzejní sbírku nebo stavbu, bezpečnostní agentura Sistel je správná volba, které věří již mnoho zákazníků, a jejichž důvěru budujeme od roku 1991. Naše bezpečnostní služby a profesonalitu prověřily stovky zákazníků, mezi nimiž jsou jak velvyslanectví, památkové ústavy a galerie, bankovní domy, tak i městská policie. Více se dozvíte na stránce Reference bezpečnostní služby Sistel.

Komplexní bezpečnostní služby a servis v oblasti zabezpečení objektů

Elektronické zabezpečovací systémy

Fyzická ostraha a výjezdové skupiny

Elektronická požární signalizace

Montáž a servis zabezpečovacích systémů

Kamerové bezpečnostní systémy

Detektivní služby a převozy cenin

Věří nám přes 3000 zákazníků.
V provozu na videopultu sledujeme 489 kamer.
Ročně zrealizujeme téměř 4100 výjezdů s dojezdovým časem pod 8 minut.
Překazili jsme skoro 750 vloupání a krádeží.
Našim malým i velkým klientům střežíme majetek za více jak 3.854.000.000 Kč
V letním období zalijeme skoro 2500 květin a vybereme přes 1500 poštovních schránek.

Montáž bezpečnostních systémů - EZS, EPS, CCTV, EVS

Bezpečnostní služby naší společnosti se specializují na návrhy, montáže a servis zařízení bezpečnostních systémů. Denně zajišťujeme návrhy a instalace elektronických zabezpečovacích systémů - EZS, elektronických požárních systémů - EPS, kamerových systémů CCTV a elekronických vstupních systémů - EVS včetně záručního a pozáručního servisu, pravidelných potřebných revizí, doplnění systémů dle aktuálních nároků klientů.
Pro zajištění maximální bezpečnosti využíváme ty nejkvalitnější systémy na trhu: PARADOX Security Systems, HIKVISION, Dahua a další

Servis bezpečnostních systémů

Pro naše klienty zajišťujeme nejen pravidelný servis a potřebné revize zařízení bezpečnostních systémů, ale také záruční a pozáruční servis vše komponentů EZS. Navíc, jsme schopni převzít již zavedený systém od jiného dodavatele a zajistit vám tak navazující služby.

Napojení na PCO - napojení na Pult centralizované ochrany

Bezpečnostní služba Sistel je specialista na napojení na PCO. Sistel provozuje modernizovaný pult centralizované ochrany. Zvládneme napojit každý objekt na PCO a zajistit vám tak maximální bezpečnost a servis služeb. Buďte s námi v bezpečí. Napojte svůj byt, dům, kancelář nebo sklad na PCO.

Zásahové / výjezdové skupiny bezpečnostní služby Sistel

Detektivní služby Sistel International


Fyzická ostraha osob a objektů

Převoz cenin

Hledáte spolehlivou bezpečnostní službu? Kontaktujte Sistel!

Kontaktovat nás je tak snadné...

Služby bezpečnostní agentury Sistel International Praha například využívají

Kamerové systémy pro SVJ

Hledáte pro váš bytový dům dodavatele kamerového systému? Seznamte se s naší nabídkou. Na základě obhlídky zdarma navrhneme optimální řešení kamerového systému přesně na míru a dle vašich požadavků a možností.

přečíst celé

Servis bezpečnostní služby

Zefektivňujeme servis naší bezpečnostní služby a proto jsme otevření novým zákazníkům a závazkům. Poznejte profesionalitu bezpečnostní agentury kterou nabízí právě Sistel Praha.

přečíst celé

Inteligentní domácnosti

Získejte kontrolu nad domácností, ušetřete až 50 000 myšlenek ročně, zažijte pohodlí v domácnosti s autopilotem. Pořiďte si Inteligentní domácnost od Sistelu. Zajišťujeme návrhy, montáže i servis.

přečíst celé

Instalujeme zařízení a systémy těchto výrobců:

Jablotron
Paradox
Satel
Axis
Dahua
Hikvision

Požadujete profi bezpečnostní služby?