Detektivní služby

Společnost Sistel International s.r.o. poskytuje komplexní detektivní služby na celém území ČR. Pomůžeme Vám v nestandardních a obtížných životních situacích, které jsou pro vás samotné jen těžko řešitelné.

Profesionální služby detektivní kanceláře

Detektivní služby zajišťují pracovníci, kteří mají dlouholetou praxi v uvedeném oboru. Zaručujeme jejich profesionální přístup a 100 % diskrétnost při řešení Vašich problémů.

Provádíme namátkové kontroly i zajištění důkazního materiálu

Jednou z činností, je provádění pravidelných nebo namátkových kontrol osob s dlouhodobou nebo opakovanou pracovní neschopností, se zajištěním a zdokumentováním potřebných důkazů. Zjistíme i veškeré informace, týkající se osobního charakteru, majetkových poměrů, trestní minulosti apod. u sledované osoby.

Máte zájem o detektivní služby na úrovní? Kontaktujte nás

Kontaktovat nás je tak snadné...

Služby bezpečnostní agentury Sistel International Praha například využívají

Servis bezpečnostní služby

Zefektivňujeme servis naší bezpečnostní služby a proto jsme otevření novým zákazníkům a závazkům. Poznejte profesionalitu bezpečnostní agentury kterou nabízí právě Sistel Praha.

přečíst celé

Inteligentní domácnosti

Získejte kontrolu nad domácností, ušetřete až 50 000 myšlenek ročně, zažijte pohodlí v domácnosti s autopilotem. Pořiďte si Inteligentní domácnost od Sistelu. Zajišťujeme návrhy, montáže i servis.

přečíst celé

Napojení na PCO

Provozujeme nejmodernější Pult centralizované ochrany a nabízíme novým zákazníkům napojení na PCO za zvýhodněné ceny.

přečíst celé

Instalujeme zařízení a systémy těchto výrobců:

Jablotron
Paradox
Satel
Axis
Dahua
Hikvision

Požadujete profi bezpečnostní služby?