Detektivní služby

Společnost Sistel International s.r.o. poskytuje komplexní detektivní služby na celém území ČR. Pomůžeme Vám v nestandardních a obtížných životních situacích, které jsou pro vás samotné jen těžko řešitelné.

Profesionální služby detektivní kanceláře

Detektivní služby zajišťují pracovníci, kteří mají dlouholetou praxi v uvedeném oboru. Zaručujeme jejich profesionální přístup a 100 % diskrétnost při řešení Vašich problémů.

Provádíme namátkové kontroly i zajištění důkazního materiálu

Jednou z činností, je provádění pravidelných nebo namátkových kontrol osob s dlouhodobou nebo opakovanou pracovní neschopností, se zajištěním a zdokumentováním potřebných důkazů. Zjistíme i veškeré informace, týkající se osobního charakteru, majetkových poměrů, trestní minulosti apod. u sledované osoby.

Máte zájem o detektivní služby na úrovní? Kontaktujte nás

Kontaktovat nás je tak snadné...

Služby bezpečnostní agentury Sistel International Praha například využívají

Kamerové systémy pro SVJ

Hledáte pro váš bytový dům dodavatele kamerového systému? Seznamte se s naší nabídkou. Na základě obhlídky zdarma navrhneme optimální řešení kamerového systému přesně na míru a dle vašich požadavků a možností.

přečíst celé

Servis bezpečnostní služby

Zefektivňujeme servis naší bezpečnostní služby a proto jsme otevření novým zákazníkům a závazkům. Poznejte profesionalitu bezpečnostní agentury kterou nabízí právě Sistel Praha.

přečíst celé

Inteligentní domácnosti

Získejte kontrolu nad domácností, ušetřete až 50 000 myšlenek ročně, zažijte pohodlí v domácnosti s autopilotem. Pořiďte si Inteligentní domácnost od Sistelu. Zajišťujeme návrhy, montáže i servis.

přečíst celé

Instalujeme zařízení a systémy těchto výrobců:

Jablotron
Paradox
Satel
Axis
Dahua
Hikvision

Požadujete profi bezpečnostní služby?