EVS - elektronické vstupní systémy

Obor EVS (elektronické vstupní systémy) řeší problematiku autorizace osob pro vstup do objektu (audio/videotelefony, přístupové čtečky) a evidenci docházky spolu s udělením přístupových práv.
Nabízíme odborné poradenství při výběru vhodného zabezpečení, dále montáž a servis elektronických vstupních systémů v objektu, který pomocí EVS chcete zabezpečit.

Audiotelefony

Nabízíme výběr, návrh, montáž a servis vstupních audiotelefonů.

Videotelefony

Zajišťujeme vstupní videotelefony od poradenství, montáže a servisu.

Přístupové čtečky

Pro úplnost vstupních systémů montujeme také přístupové čtečky.

Čtečky, klávesnice, přístup

Kontrola přístupu slouží k omezení vstupu osob do určitého prostoru - objektu, místnosti nebo třeba zařízení. Lze použít různé stupně kontroly přístupu, pomocí kódu, EM karty, otisku prstu, popřípadě různé kombinace těchto metod. Zařízení pro kontrolu mohou pracovat samostatně, nebo systémově.

Vstupní audiotelefony

Vstupní audiosystém je jednoduchý a levný systém pro zajištění kontrolovaného vstupu osob do objektu. Je tvořen dveřní jednotkou s mikrofonem a reproduktorem umístěnou u vstupu do objektu a telefony v jednotlivých interiérech (byty, kanceláře).

Vstupní videotelefony

Vstupní videotelefony umožňují kontrolovaný vstup osob do budovy. Sestavu tvoří dveřní jednotka s barevnou kamerou a vnitřní zobrazovací jednotky s LCD displejem. Příchozí a uživatel obousměrně komunikují, uživatel pak stisknutím tlačítka pro ovládání dveří umožní příchozímu vstup.

Elektronické zámky a turnikety

Elektrické zámky a turnikety jsou určeny pro mechanické blokování vstupu. V případě autorizovaného povolení vstupu umožní vstoupení do určitého prostoru.

ELEKTRONICKÝ VRÁTNÝ – Nabízíme komplexní služby spojené s takzvaným elektronickým vrátným. Tento systém navrhneme, instalujeme a následně i servisujeme a provozujeme přes pult centralizované ochrany.

V praxi tuto službu poskytujeme například domům s pečovatelskou službou. Operátor PCO reaguje na zvonění v daném objektu a pomocí vizuálního kontaktu z kamerového systému vpouští do domu pouze složky IZS. 

Máte zájem o montáž elektronického vstupního systému? Kontaktujte Sistel!

Kontaktovat nás je tak snadné...

Služby bezpečnostní agentury Sistel International Praha například využívají

Kamerové systémy pro SVJ

Hledáte pro váš bytový dům dodavatele kamerového systému? Seznamte se s naší nabídkou. Na základě obhlídky zdarma navrhneme optimální řešení kamerového systému přesně na míru a dle vašich požadavků a možností.

přečíst celé

Servis bezpečnostní služby

Zefektivňujeme servis naší bezpečnostní služby a proto jsme otevření novým zákazníkům a závazkům. Poznejte profesionalitu bezpečnostní agentury kterou nabízí právě Sistel Praha.

přečíst celé

Inteligentní domácnosti

Získejte kontrolu nad domácností, ušetřete až 50 000 myšlenek ročně, zažijte pohodlí v domácnosti s autopilotem. Pořiďte si Inteligentní domácnost od Sistelu. Zajišťujeme návrhy, montáže i servis.

přečíst celé

Instalujeme zařízení a systémy těchto výrobců:

Jablotron
Paradox
Satel
Axis
Dahua
Hikvision

Požadujete profi bezpečnostní služby?