Inteligentní domácnost - návrh, montáž, servis Inteligentní domácnosti

Nechte vaší domácnost přemýšlet za vás. Ušetříte tím váš čas i peníze. Abychom mohli našim klientům poskytnout ten největší komfort, stali jsme se Silver montážním partnerem společnosti Loxone.

Ušetřete až 50 000 myšlenek ročně

Inteligentní domácnost se dokáže přizpůsobit vašim požadavkům a zvyklostem. Bude za vás myslet při změnách počasí nebo ročních období. Podle společnosti Loxone vám ušetří přibližně 50 000 rutinních zásahů ve vaší domácnosti ročně. Systém se postará o správnou teplotu v místnosti, ve které se nacházíte, samozřejmě vám navodí příjemnou atmosféru pomocí světla nebo hudby. A samozřejmě, což je pro nás priorita, zaručí bezpečnost pro vás i pro váš majetek.

Bezpečí v inteligentním bytě nebo domě

Zabezpečovací systém pracuje společně s dalšími zařízeními ve vašem domě a je kdykoliv schopný reagovat na případnou hrozbu. Kromě běžného narušení pachatelem a spuštěním alarmu lze v případě havárie vypnout vodu, spotřebiče apod. V období vaší nepřítomnosti je systém schopný simulovat běžný režim a působit tak dojmem, že se v domácnosti stále někdo nachází.

Schéma chytré domácnosti

Intuitivní ovládání

Velké množství úkonů si inteligentní domácnost obstará sama. Máte však možnost systém kdykoliv ovládat pomocí ovládacího panelu. Samozřejmostí je ovládání pomocí mobilní aplikace.

Úspora energií s Inteligentní domácnostní

Inteligentní dům šetří nejen váš čas, ale také vaší peněženku. Systém dokáže domácnost vytápět podle potřeby. V momentě, kdy se větrá nebo se doma vůbec nenacházíte, dochází k regulaci vytápění. Pokud svítí sluníčko, systém vytáhne žaluzii a využívá tento zdroj tepla. V létě pak pomáhá ve vašem domě udržet příjemnou teplotu. Nemusíte se starat o „levnější tarify“. Systém je schopen využít FVE energii nebo si pohlídá sníženou sazbu za elektřinu a spustí vaší pračku, myčku apod.

Silver partner Loxone

Máte zájem o konzultaci a montáž chytré domácnosti? Ozvěte se.

Kontaktovat nás je tak snadné...

Zdroj fotografií: LOXONE

Služby bezpečnostní agentury Sistel International Praha například využívají

Kamerové systémy pro SVJ

Hledáte pro váš bytový dům dodavatele kamerového systému? Seznamte se s naší nabídkou. Na základě obhlídky zdarma navrhneme optimální řešení kamerového systému přesně na míru a dle vašich požadavků a možností.

přečíst celé

Servis bezpečnostní služby

Zefektivňujeme servis naší bezpečnostní služby a proto jsme otevření novým zákazníkům a závazkům. Poznejte profesionalitu bezpečnostní agentury kterou nabízí právě Sistel Praha.

přečíst celé

Inteligentní domácnosti

Získejte kontrolu nad domácností, ušetřete až 50 000 myšlenek ročně, zažijte pohodlí v domácnosti s autopilotem. Pořiďte si Inteligentní domácnost od Sistelu. Zajišťujeme návrhy, montáže i servis.

přečíst celé

Instalujeme zařízení a systémy těchto výrobců:

Jablotron
Paradox
Satel
Axis
Dahua
Hikvision

Požadujete profi bezpečnostní služby?