Kamerové systémy pro SVJ

Na základě obhlídky, kterou provedeme ZDARMA, navrhneme efektivní a spolehlivý systém pro váš bytový dům. Samozřejmostí je cenová nabídka s popisem všech uvedených komponentů.

Spolehlivost

Nabízíme 100% spolehlivost, diskrétnost a služby nejvyšší kvality a možného standardu.

Odbornost

Naši technici jdou s dobou, sledují trendy a patří mezi přední odborníky v oboru.

Profesionalita

Za všech okolností poskytujeme profesionální služby s individuálním přístupem.

Poradenství v oboru montáže kamerových bezpečnostních systémů

Kromě výběru technologie a servisního poradenství vám také rádi poskytneme důležité informace o GDPR a poradíme vám, jak k této problematice přistupovat.

Realizace montáží zabezpečení SVJ

Samotné realizaci předchází konzultace s technikem včetně CCTV VIZUALIZACE. Technik naplánuje trasu kabeláže, zvolené kamery přiloží v místě, kde budou poté umístěny a pomocí CCTV testeru Vám zprostředkuje představu o tom, jaká bude výsledná kvalita obrazu a jaký bude úhel záběru. V případě, kdy nebude kamera splňovat nadefinované požadavky, lze po konzultaci s technikem kameru změnit za jiný typ.  Ušetříte tím čas i peníze za dodatečné změny CCTV systému.

Montáž kamerového systému - vizualizace

Servis kamerových systémů

Stejně jako u ostatních technologií, i zde poskytujeme záruční (u technologie HIKVISION 3letý) a pozáruční servis. Klientům je navíc k dispozici hotline podpora. Pokud se problém nepodaří s techniky vyřešit po telefonu, je vám k dispozici technik v terénu non-stop.

Reference montáží kamerových systémů pro SVJ

Od Sistelu jsme si objednali kamerový systém do bytového domu na základě poptávkového řízení. Celkem 6 kamer se záznamem a zabezpečeným přístupem přes internet i lokálně. Realizace proběhla bez obtíží, vše funguje a termíny byly dodrženy. Specifikaci kamer jsme měnili s ohledem na místní podmínky (vzdálenosti, úhel obrazu apod.) a nyní je vše nastaveno optimálně. Systém funguje dle očekávání.

Oceňuji aktivní přístup fy. Sistel International a výbornou komunikaci. Musím také vyzdvihnout pomoc při řešení prvního zaznamenaného incidentu.
Martin Novák, SVJ Bartoňova

Co musíte znát před výběrem kamerového systému?

Máte zájem zabezpečit vaše SVJ kamerovým systémem? Ozvěte se.

Kontaktovat nás je tak snadné...

Služby bezpečnostní agentury Sistel International Praha například využívají

Kamerové systémy pro SVJ

Hledáte pro váš bytový dům dodavatele kamerového systému? Seznamte se s naší nabídkou. Na základě obhlídky zdarma navrhneme optimální řešení kamerového systému přesně na míru a dle vašich požadavků a možností.

přečíst celé

Servis bezpečnostní služby

Zefektivňujeme servis naší bezpečnostní služby a proto jsme otevření novým zákazníkům a závazkům. Poznejte profesionalitu bezpečnostní agentury kterou nabízí právě Sistel Praha.

přečíst celé

Inteligentní domácnosti

Získejte kontrolu nad domácností, ušetřete až 50 000 myšlenek ročně, zažijte pohodlí v domácnosti s autopilotem. Pořiďte si Inteligentní domácnost od Sistelu. Zajišťujeme návrhy, montáže i servis.

přečíst celé

Instalujeme zařízení a systémy těchto výrobců:

Jablotron
Paradox
Satel
Axis
Dahua
Hikvision

Požadujete profi bezpečnostní služby?