Elektronické zabezpečovací systémy - návrh, montáž a servis EZS

Bezesporu naší největší výhodou je vlastní profesionální technické oddělení s týmem bezpečnostních techniků, který si zakládá na osobním přístupu ke každému klientovi. Bezpečnostní technik Sistelu si sám bezpečnostní systém navrhne, instaluje a následně ho i servisuje, zná ho tak nejlépe. Osobní přístup = nemáme na servis smluvní partnery. Technici znají naše klienty a naopak. Každý z našich techniků má své portfolio klientů o které pečuje.

Zajišťujeme vysoký standard bezpečnosti

Technické oddělení neustále monitoruje vývoj na trhu se zabezpečovacími technologiemi a je schopné pro zajištění maximální bezpečnosti a vysokého standardu ihned instalovat i nejnovější high-tech výrobky.

Návrhy řešení Elektronických zabezpečovacích systémů

Návrhy řešení EZS

Navrhneme optimálně řešený elektronický zabezpečovací systém dle vašich potřeb a možností.

Montáž EZS

Montáže EZS

Provedeme odbornou montáž a instalaci všech komponentů dle návrhu.

Komponenty EZS - senzor

Servis a revize

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis a pravidelné revize a kontroly.
Volejte Sistel, volejte 731 171 329.

EZS - Elektronické zabezpečovací systémy

Nabízíme ty nejkvalitnější EZS - Elektronické zabezpečovací systémy - dnes spíše známy pod názvem PZTS (poplachový zabezpečovací a tísňový systém), které se skládají z ústředny, komunikátoru a speciální ovládací klávesnice.

CCTV - Kamerové bezpečnostní systémy se záznamem

Monitorujte vnitřní prostory nebo jejich blízké okolí pomocí bezpečnostních kamerových systémů s možností ukládání záznamu nebo napojení na videopult. Instalaci kamerových systémů řešíme jak drátově, tak i bezdrátovou technologií.

EPS - Elektronická požární signalizace

Nabídka elektronické požární signalizace (EPS) německého výrobce JOB detectomat je založena na adresných systémech umožňujících rychlou a přesnou identifikaci požáru s vyloučením falešných poplachů.

EVS - Elektronické vstupní systémy

Obor EVS - elektronické vstupní systémy řeší problematiku autorizace osob pro vstup do objektu (audio/videotelefony, přístupové čtečky) a evidenci docházky spolu s udělením přístupových práv.

Technologie

Používáme nejmodernější a nejkvalitnější komponenty od světových výrobců jako jsou PARADOX Security Systems, HIKVISION, Dahua a další. Díky rozmanitosti technologických možností jsme schopni klientovi poskytnout ten nejefektivnější bezpečnostní systém zabezpečení.

Zabezpečení bytu, domova a soukromí

Námi navrhované a instalované EZS - elektronické bezpečnostní systémy jsou vhodné, mimojiné, i k zabezpečení bytu, zajištění bezpečnosti rodiny, domova a soukromí klientů. Potřebujete zabezpečit byt? Obraťte se na Sistel a rádi vám zhotovíme návrh optimálního řešení a kalkulaci zdarma.

Zabezpečení domu, rodinného domu, vil, chat a chalup

Řešíte jak zabezpečit rodinný dům nebo činžovní dům? Máte chatu nebo chalupu na odlehlém místě a bojíte se o bezpečí vašeho majetku? Navrhneme a nainstalujeme bezpečnostní zařízení do celého domu, včetně elektronických vstupních systémů EVS - elektronických vrátných doplněný i o praktický kamerový systém.

Zabezpečení objektů - kanceláří, firem, prodejen, hal, skladů, garáží

Sistel se zaměřuje i na zabezpečení komerčních objektů a prostor. Mezi našimi zákazníky jsou jak státní instituce jako velvyslaneství, archivy, knihovny, galerie, tak i komerční prostory jako kanceláře, firmy, obchodní domy, haly, sklady a mnohé další. Obraťte se na Sistel a my vám vyřešíme bezpečnost vašich prostor.

Nabízíme profesionální a komplexní služby v oblasti montáže EZS

Návrh = technické oddělení na základě obhlídky (podkladů) vytvoří ideální řešení, které šetří finance klienta a zároveň zajistí nejvyšší možnou úroveň zabezpečovacího systému.

Montáž = zvolenou technologii namontujeme. Zkušený tým zajistí kvalitní montáž, jejímž výsledkem je zaručení bezpečnosti a funkčnosti celého systému.

Provádíme také bezdrátovou montáž

Provádíme montáž drátovou, ale také bezdrátovou. Odpadají problémy s taháním kabelů – nemusíme sekat do zdi apod; lze aplikovat u dostavěných domů, bytů, kanceláří. 

Bezpečnostní systémy v naší nabídce, ze kterých si jistě vyberete

Montujeme elektronickou zabezpečovací signalizaci (EZS), kamerové systémy (CCTV), elektronické požární systémy (EPS), elektronické vstupní systémy (EVS): videotelefony, video zvonky, elektronické vrátné, elektronické zámky atd. Pro náročné klienty nabízíme montáž inteligentního domu. 

Ke všem zařízením zajišťujeme odborný servis

Servis = bezpečnostní systémy servisujeme. Na žádost klienta provádíme pravidelné roční kontroly, v případě problémů provádíme záruční i pozáruční servis. Rovněž provádíme revize a roční kontroly EZS a kamerového systému. (Tato revize není součástí revizí na elektroinstalaci a elektrospotřebiče).

Kontaktovat nás je tak snadné...

Služby bezpečnostní agentury Sistel International Praha například využívají

Kamerové systémy pro SVJ

Hledáte pro váš bytový dům dodavatele kamerového systému? Seznamte se s naší nabídkou. Na základě obhlídky zdarma navrhneme optimální řešení kamerového systému přesně na míru a dle vašich požadavků a možností.

přečíst celé

Servis bezpečnostní služby

Zefektivňujeme servis naší bezpečnostní služby a proto jsme otevření novým zákazníkům a závazkům. Poznejte profesionalitu bezpečnostní agentury kterou nabízí právě Sistel Praha.

přečíst celé

Inteligentní domácnosti

Získejte kontrolu nad domácností, ušetřete až 50 000 myšlenek ročně, zažijte pohodlí v domácnosti s autopilotem. Pořiďte si Inteligentní domácnost od Sistelu. Zajišťujeme návrhy, montáže i servis.

přečíst celé

Instalujeme zařízení a systémy těchto výrobců:

Jablotron
Paradox
Satel
Axis
Dahua
Hikvision

Požadujete profi bezpečnostní služby?