PCO - Pult centralizované ochrany - Napojení na PCO

Operační středisko s Pultem centralizované ochrany je jednou z nejdůležitějších složek systému ochrany osob a majetku. PCO zajišťuje nepřetržitou kontrolu objektů (365/24), jejichž elektronický zabezpečovací systém (EZS) je připojen na PCO a především okamžité vyslání zásahové jednotky k narušenému objektu.
Na Pult centralizované ochrany připojíme jakékoliv zařízení EZS. Způsobů, jakým jsou zprávy předávány z objektu na PCO, je celá řada. Jsme schopni připojit EZS pomocí pevné telefonní linky (JTS), GSM komunikátoru, GPRS komunikátoru a rádiového komunikátoru pomocí vlastní rádiové sítě.

Vašemu objektu zajistíme bezpečí, díky napojení na náš PCO

Bezpečnostní agentura Sistel - PCOBezpečnostní agentura Sistel Praha - výjezdová skupina

Elektronický dohled přes PCO

V případě přijetí poplachové zprávy ze zabezpečovacího systému na PCO je operačním pracovníkem telefonicky kontaktován zákazník na předem zadaných telefonních číslech. Zákazník sám určí, má-li být k objektu vyslána výjezdová jednotka pro provedení kontroly. Nastavení v rámci této služby umožňuje vyslání výjezdové jednotky v případě, že kontakt mezi operátorem PCO a zákazníkem není úspěšný.

Jak funguje náš Pult centralizované ochrany - PCO

Schéma PCO

1. Pomocí EZS nebo CCTV je zaznamenáno narušení sledovaného objektu
2. Operátor sleduje mimořádnou situaci a vyhodnucuje krizový stav a informuje klienta
3. Operátor vysílá výjezdovou skupinu, která v případě zjištění nebezpeční kontaktuje složky IZS
4. Dochází k fyzické kontrole objektu, zajištění případného pachatele a minimalizují se případné škody na majetku

CCTV monitoring - napojení na Videopult a PCO

Na přání zákazníka můžeme poskytnout monitoring objektu pomocí kamerového systému. Díky modernímu videopultu je váš objekt pod 24 hodinovým dohledem operačního pracovníka.

Schéma Videopultu

Střežení objektu pomocí napojení na pult PCO

Výjezd zásahové jednotky je při přijetí poplachové zprávy na PCO prováděn na základě dohodnutého scénáře s klientem. Nastavení služby Střežení umožňuje o poplachu vyrozumět formou SMS nebo telefonickým hovorem kontaktní osobu zákazníka. Zásahová jednotka může být vybavena klíči od střeženého objektu. V ceně služby jsou zahrnuty veškeré provedené výjezdy k objektům se zjevným násilným vniknutím.

Objednejte konzultaci napojení vašeho objektu na Pult centralizované ochrany

Kontaktovat nás je tak snadné...

Služby bezpečnostní agentury Sistel International Praha například využívají

Kamerové systémy pro SVJ

Hledáte pro váš bytový dům dodavatele kamerového systému? Seznamte se s naší nabídkou. Na základě obhlídky zdarma navrhneme optimální řešení kamerového systému přesně na míru a dle vašich požadavků a možností.

přečíst celé

Servis bezpečnostní služby

Zefektivňujeme servis naší bezpečnostní služby a proto jsme otevření novým zákazníkům a závazkům. Poznejte profesionalitu bezpečnostní agentury kterou nabízí právě Sistel Praha.

přečíst celé

Inteligentní domácnosti

Získejte kontrolu nad domácností, ušetřete až 50 000 myšlenek ročně, zažijte pohodlí v domácnosti s autopilotem. Pořiďte si Inteligentní domácnost od Sistelu. Zajišťujeme návrhy, montáže i servis.

přečíst celé

Instalujeme zařízení a systémy těchto výrobců:

Jablotron
Paradox
Satel
Axis
Dahua
Hikvision

Požadujete profi bezpečnostní služby?