Reference - zkušenosti našich zákazníků

Reference Nikamr InvestSe společností Sistel International spolupracujeme úspěšně již více jak 10 let.
Společná spolupráce začíná již návrhem zabezpečovacího systému našim klientům ve všech typech rodinných domů nabízených naší společností Nikmar Invest s.r.o.
Samozřejmostí je profesionální konzultace, návrh řešení, technická podpora, realizace EZS a předání klientovi k užívání.
Při stavbě RD se vždy objeví problémy, které se vždy vyřeší ke vzájemné spokojenosti všech zúčastněných a na to se mohu spolehnout!
Dále  nabízejí službu ochrany nedokončených domů, které jsou nejvíce náchylné ke krádežím. Využíváme možnost fyzických kontrol nebo připojení našich staveb na PCO.
Děkujeme za individuální a profesionální přístup všech zaměstnanců společnosti Sistel International.
Robert Novák
Projekt Development Manager

Mateřská škola PoznaňskáDěkuji společnosti Sistel International za poskytované služby. U připojení na pult centralizované ochrany jsem ocenila možnost nastavit si scénáře výjezdů podle našich potřeb. S klidným svědomím doporučuji Sistel dalším zájemcům.“
Mgr. Eva Hejdová, ředitelka MŠ Poznaňská

Služby naší bezpečnostní agentury využívají:

Služby bezpečnostní agentury Sistel International Praha například využívají

Kamerové systémy pro SVJ

Hledáte pro váš bytový dům dodavatele kamerového systému? Seznamte se s naší nabídkou. Na základě obhlídky zdarma navrhneme optimální řešení kamerového systému přesně na míru a dle vašich požadavků a možností.

přečíst celé

Servis bezpečnostní služby

Zefektivňujeme servis naší bezpečnostní služby a proto jsme otevření novým zákazníkům a závazkům. Poznejte profesionalitu bezpečnostní agentury kterou nabízí právě Sistel Praha.

přečíst celé

Inteligentní domácnosti

Získejte kontrolu nad domácností, ušetřete až 50 000 myšlenek ročně, zažijte pohodlí v domácnosti s autopilotem. Pořiďte si Inteligentní domácnost od Sistelu. Zajišťujeme návrhy, montáže i servis.

přečíst celé

Instalujeme zařízení a systémy těchto výrobců:

Jablotron
Paradox
Satel
Axis
Dahua
Hikvision

Požadujete profi bezpečnostní služby?