Slovníček z oboru zabezpečení a bezpečnostních služeb

Jelikož v našem oboru se používá mnoho technických termínů, zkratek a laikům neznámých slov, ve kterých se ztrácí nejeden klient a zákazník, připravili jsme pro naše návštěvníky slovníček pojmů.

Analogové kamery
Audiotelefony - Jednoduchá a levná varianta pro zajištění kontrolovaného vstupu do objektu. Je tvořen dveřní jednotkou s mikrofonem a reproduktorem u vchodu do objektu a telefonem v jednotlivých interiérech (kanceláře, byty atd.).
CCTV - Kamerové bezpečnostní systémy (Průmyslové kamery)
Darkfighter kamery - Produktová řada kamer, která je schopna snímat obraz i za snížených světelných podmínek nejen v černobílém, ale i v barevném obrazu.
EPS - Elektronická požární signalizace
EVS - Elektronické vstupní systémy
EZS - Elektronické zabezpečovací systémy
HD kamery
IP kamery
Panik - Spuštění tichého alarmu v případě ohrožení. Operátor okamžitě vysílá zásahovou jednotku s předpokladem narušení objektu a ohrožení klienta. Spuštění funkce PANIK probíhá pomocí tlačítka, klíčenky, mobilní aplikace nebo přímo na klávesnici.
PCO - Pult centralizované ochrany (Pult centrální ochrany)
Přístupové čtečky - Přístupové čtečky zamezují vstup nepovolaným osobám do předem definovaných prostor (objektů). Lze využít přístupy biometrické, autonomní, systémové, síťované a další.
PZTS - Poplachový zabezpečovací a tísňový systém
Videopult
Videotelefony - Systém pro kontrolovaný vstup do objektu se snímáním obrazu. Součástí sestavy je dveřní jednotka s kamerou a vnitřní zobrazovací jednotky s LCD displejem.
Videoverifikace - V případě poplachu si operátor zobrazí záznam z přístupných kamer a je schopen identifikovat příčinu poplachu, případně určit kolik pachatelů se v objektu nachází a pomoci tak zásahovým jednotkám.
 

Služby bezpečnostní agentury Sistel International Praha například využívají

Kamerové systémy pro SVJ

Hledáte pro váš bytový dům dodavatele kamerového systému? Seznamte se s naší nabídkou. Na základě obhlídky zdarma navrhneme optimální řešení kamerového systému přesně na míru a dle vašich požadavků a možností.

přečíst celé

Servis bezpečnostní služby

Zefektivňujeme servis naší bezpečnostní služby a proto jsme otevření novým zákazníkům a závazkům. Poznejte profesionalitu bezpečnostní agentury kterou nabízí právě Sistel Praha.

přečíst celé

Inteligentní domácnosti

Získejte kontrolu nad domácností, ušetřete až 50 000 myšlenek ročně, zažijte pohodlí v domácnosti s autopilotem. Pořiďte si Inteligentní domácnost od Sistelu. Zajišťujeme návrhy, montáže i servis.

přečíst celé

Instalujeme zařízení a systémy těchto výrobců:

Jablotron
Paradox
Satel
Axis
Dahua
Hikvision

Požadujete profi bezpečnostní služby?