Zabezpečení firmy a komerčních prostor

Zabezpečení jakéhokoliv komerčního objektu, např.: celých obchodních domů nebo jen jednotlivých obchodů, sídla firmy, kancelářských budov, skladů, apod. Každému klientovi ušijeme na míru tu nejefektivnější a nejekonomičtější variantu.

          

Zabezpečovací systémy a služby

Provádíme instalaci a servis všech zabezpečovacích systémů do komerční prostor. Kromě nejčastěji žádaného PZTS provádíme montáže kamerových systémů včetně speciálních funkcí pro další bezpečnostní a analytické využití, jako je detekce obličeje, people counting, rozpoznávání SPZ vozidel a další. Klientům rovněž můžeme nabídnout přístupové systémy s variabilní možností ověření (čtečka karet a čipů, kódový přístup, biometrický přístup) a v neposledníz řadě kvalitní videotelefony.

Nové i stávající PZTS jsme schopni připojit na pult centralizované ochrany a přizpůsobit chodu a potřebám každé firmy. Na základě vašich požadavků a našich zkušeností navrhneme optimální řešení, aby nedocházelo k planým poplachům a zároveň nebyl narušen zabezpečovací standard.

CCTV kamerové systémy lze připojit na náš Videopult. Doporučujeme variantu připojení na PCO se službou VideoCare, kdy v případě poplachu z PZTS operátor může na základě náhledu vybraných kamer blíže identifikovat příčinu poplachu. Klient tak reálně ušetří za výjezdy způsobené planým poplachem. V případě narušení pak může operátor podrobně informovat fyzickou ostrahu objektu nebo zásahovou skupinu o dění v objektu.

Fyzická ostraha

Zajišťujeme fyzické střežení objektů. Vybíráme profesně schopné a zodpovědné pracovníky ostrahy, kteří plní konkrétní úkoly strážní nebo recepční služby, zpravidla dle detailně rozpracovaných interních směrnic. Fyzická ostraha chrání zdraví a životy lidí k čemuž je prakticky i teoreticky vyzbrojena.

Naši pracovníci jsou obeznámeni s obsluhou systémů EZS, EPS a CCTV. Z těchto faktů vycházejí i pojišťovny při uzavírání pojistných smluv, kde jednoznačně zvýhodňují instituce, které bezpečnostních služeb využívají. Ostraha má vždy k dispozici případné posily v podobě našich zásahových skupin.

Klientům nabízíme možnost jednorázové namátkové, ale i pravidelné patrolace. Zásahová skupina provede fyzickou kontrolu daného objektu.

Služby bezpečnostní agentury Sistel International Praha například využívají

Servis bezpečnostní služby

Zefektivňujeme servis naší bezpečnostní služby a proto jsme otevření novým zákazníkům a závazkům. Poznejte profesionalitu bezpečnostní agentury kterou nabízí právě Sistel Praha.

přečíst celé

Inteligentní domácnosti

Získejte kontrolu nad domácností, ušetřete až 50 000 myšlenek ročně, zažijte pohodlí v domácnosti s autopilotem. Pořiďte si Inteligentní domácnost od Sistelu. Zajišťujeme návrhy, montáže i servis.

přečíst celé

Napojení na PCO

Provozujeme nejmodernější Pult centralizované ochrany a nabízíme novým zákazníkům napojení na PCO za zvýhodněné ceny.

přečíst celé

Instalujeme zařízení a systémy těchto výrobců:

Jablotron
Paradox
Satel
Axis
Dahua
Hikvision

Požadujete profi bezpečnostní služby?