Zabezpečení firmy a komerčních prostor

Zabezpečení jakéhokoliv komerčního objektu, např.: celých obchodních domů nebo jen jednotlivých obchodů, sídla firmy, kancelářských budov, skladů, apod. Každému klientovi ušijeme na míru tu nejefektivnější a nejekonomičtější variantu.

          

Zabezpečovací systémy a služby

Provádíme instalaci a servis všech zabezpečovacích systémů do komerční prostor. Kromě nejčastěji žádaného PZTS provádíme montáže kamerových systémů včetně speciálních funkcí pro další bezpečnostní a analytické využití, jako je detekce obličeje, people counting, rozpoznávání SPZ vozidel a další. Klientům rovněž můžeme nabídnout přístupové systémy s variabilní možností ověření (čtečka karet a čipů, kódový přístup, biometrický přístup) a v neposledníz řadě kvalitní videotelefony.

Nové i stávající PZTS jsme schopni připojit na pult centralizované ochrany a přizpůsobit chodu a potřebám každé firmy. Na základě vašich požadavků a našich zkušeností navrhneme optimální řešení, aby nedocházelo k planým poplachům a zároveň nebyl narušen zabezpečovací standard.

CCTV kamerové systémy lze připojit na náš Videopult. Doporučujeme variantu připojení na PCO se službou VideoCare, kdy v případě poplachu z PZTS operátor může na základě náhledu vybraných kamer blíže identifikovat příčinu poplachu. Klient tak reálně ušetří za výjezdy způsobené planým poplachem. V případě narušení pak může operátor podrobně informovat fyzickou ostrahu objektu nebo zásahovou skupinu o dění v objektu.

Fyzická ostraha

Zajišťujeme fyzické střežení objektů. Vybíráme profesně schopné a zodpovědné pracovníky ostrahy, kteří plní konkrétní úkoly strážní nebo recepční služby, zpravidla dle detailně rozpracovaných interních směrnic. Fyzická ostraha chrání zdraví a životy lidí k čemuž je prakticky i teoreticky vyzbrojena.

Naši pracovníci jsou obeznámeni s obsluhou systémů EZS, EPS a CCTV. Z těchto faktů vycházejí i pojišťovny při uzavírání pojistných smluv, kde jednoznačně zvýhodňují instituce, které bezpečnostních služeb využívají. Ostraha má vždy k dispozici případné posily v podobě našich zásahových skupin.

Klientům nabízíme možnost jednorázové namátkové, ale i pravidelné patrolace. Zásahová skupina provede fyzickou kontrolu daného objektu.

Služby bezpečnostní agentury Sistel International Praha například využívají

Kamerové systémy pro SVJ

Hledáte pro váš bytový dům dodavatele kamerového systému? Seznamte se s naší nabídkou. Na základě obhlídky zdarma navrhneme optimální řešení kamerového systému přesně na míru a dle vašich požadavků a možností.

přečíst celé

Servis bezpečnostní služby

Zefektivňujeme servis naší bezpečnostní služby a proto jsme otevření novým zákazníkům a závazkům. Poznejte profesionalitu bezpečnostní agentury kterou nabízí právě Sistel Praha.

přečíst celé

Inteligentní domácnosti

Získejte kontrolu nad domácností, ušetřete až 50 000 myšlenek ročně, zažijte pohodlí v domácnosti s autopilotem. Pořiďte si Inteligentní domácnost od Sistelu. Zajišťujeme návrhy, montáže i servis.

přečíst celé

Instalujeme zařízení a systémy těchto výrobců:

Jablotron
Paradox
Satel
Axis
Dahua
Hikvision

Požadujete profi bezpečnostní služby?