Zabezpečení stavby - monitoring a kamerový dohled na stavbě

Nabízíme nepřetržitý kamerový i elektronický monitoring stavby - ochrana proti nepovolenému vniknutí do objektu stavby. Nabízíme zvýhodněné sazby služeb PCO a možnost pronájmu bezdrátového zabezpečovacího systému po dobu stavby. Možnost sledování chodu stavby z jakéhokoliv místa on-line jen s pomocí chytrého telefonu. Mimo pracovní dobu i během ní zajistíme na stavbě trvalou fyzickou ostrahu. Na vaše přání provádíme i jednorázové kontroly stavby.

Montáž EZS na stavbě

Ochráníme váš stavební materiál, nářadí i stav stavby proti neoprávněnému vniknutí.

Zabezpečení stavby

Zabezpečíme stavbu i okolí staveniště proti krádeži i vandalismu.

Zabezpečení novostaveb

Napojíme na PCO a zajistíme monitoring vašich novostaveb do předání investorům.

Ochraňte svůj majetek na stavbě

Ochraňte stavební materiál, vybavení stavby, stavební stroje i stavební nářadí v případě vaší nepřítomnosti. Nabízíme hned několik možností, jak zajistit ostrahu stavby a její nepřetržitý monitoring a to bez zbytečně vysokých vstupních nákladů na zřízení nebo napojení na PCO.

Máte zájem zabezpečit a ochránit stavbu proti krádeži?

Kontaktovat nás je tak snadné...

Služby bezpečnostní agentury Sistel International Praha například využívají

Kamerové systémy pro SVJ

Hledáte pro váš bytový dům dodavatele kamerového systému? Seznamte se s naší nabídkou. Na základě obhlídky zdarma navrhneme optimální řešení kamerového systému přesně na míru a dle vašich požadavků a možností.

přečíst celé

Servis bezpečnostní služby

Zefektivňujeme servis naší bezpečnostní služby a proto jsme otevření novým zákazníkům a závazkům. Poznejte profesionalitu bezpečnostní agentury kterou nabízí právě Sistel Praha.

přečíst celé

Inteligentní domácnosti

Získejte kontrolu nad domácností, ušetřete až 50 000 myšlenek ročně, zažijte pohodlí v domácnosti s autopilotem. Pořiďte si Inteligentní domácnost od Sistelu. Zajišťujeme návrhy, montáže i servis.

přečíst celé

Instalujeme zařízení a systémy těchto výrobců:

Jablotron
Paradox
Satel
Axis
Dahua
Hikvision

Požadujete profi bezpečnostní služby?