Zásahové skupiny

Společnost Sistel International s.r.o. provozuje vlastní výjezdové jednotky, které se pohybují jak v samotné Praze, tak v jejím okolí po celých 24 hodin a jsou v nepřetržitém spojení s operačním střediskem Pultu centralizované ochrany. Jde o profesionálně vybavená zásahová vozidla s uniformovanou ozbrojenou posádkou, jejichž úkolem je zajistit neprodlený odborný zásah u objektu, ze kterého je monitorován poplachový signál.

Zásahová skupina Sistel

Krátké dojezdové časy a vysoká efektivita zásahu

Na místo je vyslána ZJ, která je nejblíže k napadenému objektu, tak jsou zajištěny krátké dojezdové časy a zvyšuje se efektivnost ochrany. ZJ po dojezdu k objektu vyrozumí operačního středisko PCO a provede obhlídku s cílem, zjistit příčinu poplachového signálu, případně minimalizovat možné škody, způsobené např. neoprávněným vniknutím do střeženého objektu, požárem a podobně.

Profesionální součinnost s kontaktními osobami a PČR

Podle zjištěných skutečností provede operační středisko PCO vyrozumění kontaktních osob, případně Policie ČR. Všechna vozidla jsou pod nepřetržitým dohledem operačního střediska pomocí GPS.

Kontaktovat nás je tak snadné...

Služby bezpečnostní agentury Sistel International Praha například využívají

Kamerové systémy pro SVJ

Hledáte pro váš bytový dům dodavatele kamerového systému? Seznamte se s naší nabídkou. Na základě obhlídky zdarma navrhneme optimální řešení kamerového systému přesně na míru a dle vašich požadavků a možností.

přečíst celé

Servis bezpečnostní služby

Zefektivňujeme servis naší bezpečnostní služby a proto jsme otevření novým zákazníkům a závazkům. Poznejte profesionalitu bezpečnostní agentury kterou nabízí právě Sistel Praha.

přečíst celé

Inteligentní domácnosti

Získejte kontrolu nad domácností, ušetřete až 50 000 myšlenek ročně, zažijte pohodlí v domácnosti s autopilotem. Pořiďte si Inteligentní domácnost od Sistelu. Zajišťujeme návrhy, montáže i servis.

přečíst celé

Instalujeme zařízení a systémy těchto výrobců:

Jablotron
Paradox
Satel
Axis
Dahua
Hikvision

Požadujete profi bezpečnostní služby?