Montáž a servis

Hledáte servisní firmu na Váš stávající zabezpečovací či kamerový systém? Umíme Vám nabídnout pozáruční servis na celou škálu značek. Náš technický tým se účastní  pravidelných školení, abychom zajistili vysokou variabilitu a tu nejvyšší kvalitu servisu a montáže bezpečnostních systémů.

Montáž a servis

Montáže systémů

Máme vlastní vyškolený tým techniků s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Technik, který systém namontoval ho posléze i servisuje a zná ho tak nejlépe. Dle domluvy provádíme i pravidelné funkční zkoušky a revize systémů. Na všechny naše systémy poskytujeme 2 letou záruku

 

Technická hot-line

V případě potřeby urgentního servisu můžete v kontaktech využít naši hot linku, která je Vám k dispozici celý den. V případě akutní potřeby jsme schopni vyslat k Vám technika i o víkendu či po standartní pracovní době.

Montážní technik

Široká odbornost

V rámci servisu pracujeme se širokou škálou českých i zahraničních výrobců kamer a alarmů. Nejčastěji servisujeme produkty následujících značek: Jablotron, Paradox, Satel, DSC, AJAX, Axis, Hikvision či Dahua. Zkušenosti máme ale i s ostatními značkami slaboproudých bezpečnostních systémů.

Máte zájem o konzultaci ohledně servisu Vašeho systému? Ozvěte se nám prostřednictvím kontaktního formuláře.

30let již působíme
v České republice

3000zákazníků věří
našim službám

2000výjezdů ročně s průměrným dojezdovým časem 10 minut