Kamerové systémy

Pokud chcete mít naprostý přehled o dění v okolí vašeho domu, budou pro Vás kamery neocenitelným pomocníkem. V případě napojení na mobilní aplikaci pak nabídnou možnost zkontrolovat objekt v reálném čase naprosto odkudkoliv. 

Kamerové systémy

Naprosté bezpečí

Námi instalované kamery se vyznačují špičkovými vlastnostmi, jakými jsou extrémně vysoké rozlišení, pokročilé barevné vyobrazení i při nedostatku světla či SMART funkce (například hlídání překročení linie nebo detekce narušení vybrané oblasti). Kromě statických kamer nabízíme také instalaci širokého spektra kamer - širokoúhlé, Fisheye, otočně až po termokamery. 

 

Napojení na videopult

Pro maximální využití Vašeho kamerového systému nabízíme možnost připojit kamery na náš videopult.  Díky tomu lze využít nepřeberné množství doplňkových služeb. Od namátkových kontrol pozemku po verifikaci poplachů způsobených alarmem. V případě hrozby operátor sám zorganizuje výjezd naší zásahové skupiny. Pokud to situace vyžaduje může rovnou zajistit i výjezd Policie ČR.

 

Uživatelské pohodlí

Aplikace pro kamerové sysytémy lze jednoduše stáhnout na mobilním obchodě. Díky aplikaci se pak můžete  podívat on-line na živý kamerový stream odkudkoliv na světě. Kontrola domu z dovolené se tak díky aplikaci a kamerovému systému stane hračkou. Nyní ke správnému fungování už není nutná ani veřejná pevná IP adresa.

Máte zájem o návrh řešení kamerového systému přímo Vám na míru? Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím formuláře a sjednat si konzultaci zdarma.

30let již působíme
v České republice

3000zákazníků věří
našim službám

2000výjezdů ročně s průměrným dojezdovým časem 10 minut