Fyzická ostraha a recepční služby

V rámci fyzické ochrany majetku jsme schopni zajistit kromě klasické ostrahy i recepční služby. Zároveň nabízíme i moderní elektronické řešení ostrahy objektu, čímž jsme našim klientům schopni ušetřit náklady a zároveň zachovat stejné standardy při zabezpečení budovy.

Fyzická ostraha a recepční služby

Schopní a prověření pracovníci

Vybíráme profesně schopné a zodpovědné pracovníky, kteří plní konkrétní úkoly strážní nebo recepční služby,  dle detailně rozpracovaných interních směrnic zohledňující Vaše potřeby a přání.

 

Elektronický vrátný

Je nákladově efektivní řešení pro většinu provozů s fyzickou ostrahou, které spočívá v nahrazení fyzické ostrahy objektu technologickým řešením v kombinaci s náhodnými výjezdy zásahové skupiny, která pravidelně kontroluje stav nemovitosti. Tímto způsobem jsme schopni i přes vstupní náklady v podobě namontovaných systémů nabídnout alternativu stálé ostraze. Na základě našich zkušeností víme, že návratnost prvotní investice do technologie je cca 2 roky.

Hlavní východou je variabilita

Službu lze individuálně nastavit přesně pro Váš objekt. U některý objektů nelze ostrahu zcela nahradit a tak je možné zkombinovat elektronického vrátného i s klasickou fyzickou ostrahou. Individuálně lze dle Vašich potřeb nastavit četnost a agendu výjezdů. Lze se například domluvit na frekvenci dvakrát za noc, kdy ostraha přijede na místo a zkontroluje, zda je objekt zajištěn a zda jsou například vypnutá veškerá zařízení, zhasnutá světla apod.

Vzhledem k tomu, že každý objekt má své specifické potřeby a náležitosti, je toto řešení vždy tvořeno na klíč přesně dle Vašich požadavků a nároků, tak aby splňovalo nejvyšší možné bezpečností standardy.

 

Máte zájem o klasickou fyzickou ostrahu, či chcete prokonzultovat možnost úspory nákladů prostřednictvím služby elektronického vrátného? Ozvěte se nám přes formulář.

30let již působíme
v České republice

3000zákazníků věří
našim službám

2000výjezdů ročně s průměrným dojezdovým časem 10 minut