Videotelefony a zvonky

Praktickým pomocníkem zvyšujícím bezpečnost a komfort domácnosti je i videotelefon, který Vám umožní komunikaci s návštěvami i včetě přenosu obrazu. A to jak z domova z moderních dotykových jednotek, nebo z aplikace v telefonu odkudkoliv na světě.

Videotelefony / zvonky

Řešení vhodné do každého domu

Instalujeme široké portfolio zvonků a videotelefonů. Ať už chcete zrekonstruovat starý zvonek bez videa, nebo chcete starý zvonek zmodernizovat na videotelefon, máme pro Vás řešení. Vše se dá instalovat i na starší dvouvodičové kabely a není tak nutné měnit celou kabelovou trasu. Zároveň je možné dle libosti kombinovat zvonky a videotelefony s čtečkami čipů nebo odemykacími klávesnicemi.

 

Bezkonkurenční pohodlí

Videotelefony nabízí bezkonkurenční pohodlí v přijímání návštěv, ať už jste kdekoliv. Pokud Vám napřiklad dorazí návštěva dříve a Vy ještě nejste doma, lze jednoduše otevřít vzdáleně či s návštěvou prostředním mobilní aplikace pohodlně komunikovat a v případě videotelefonu vidět i živý obraz. Pokud ovládáte videotelefony z vnitřních jednotek, lze v případě kombinace s kamerovým systémem přepnout zobrazení videotelefonu i na ostatní instalované kamery a mít tak dokonalý přehled i v případě, že návštěva není na záběrech rozeznatelná.

 

Přesně dle Vašich představ

V naší nabídce naleznete širokou škálu videotelefonů a příslušenství. To zajišťuje, že si u nás vybere opravdu každý, od základních audiosluchátek a zvonků až po videotelefony kombinovatelné s čtečkou čipů, dodatečnými kamerami a pokročilým zabezpečením.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci ohledně videotelefonů a zvonků na Vaší nemovitosti? Ozvěte se nám prostřednictvím kontaktního formuláře.

30let již působíme
v České republice

3000zákazníků věří
našim službám

2000výjezdů ročně s průměrným dojezdovým časem 10 minut