Zapracování systému do projektu

V projektu Vašeho domu Vám pomůžeme s optimálním umístěním slaboproudých systémů dle Vašich přání a potřeb. Po osobní schůzce, kde vše detailně probereme, buď připravíme podklady pro zákres Vaším projektantem, anebo přímo do projektu zakreslíme. Zároveň Vám po schůzce připravíme i cenovou nabídku všech systémů. Po stavbě tak budete mít připravené kabeláže například na kamerový systém, domácí video/audio telefon nebo zabezpečovací systém.

Obrázek Zapracování systému do projektu

Systémy, se kterými Vám v projektu pomůžeme

  • Elektronické zabezpečovací systémy
  • Kamerové systémy
  • Domovní video/audio telefony
  • Přístupové systémy
  • Elektronické vstupní systémy do bytových domů (video i audio verze)


Řekli
o nás

Se společností Sistel International spolupracujeme úspěšně již více jak 10 let. Společná spolupráce začíná již návrhem zabezpečovacího systému našim klientům ve všech typech rodinných domů nabízených naší společností Nikmar Invest s.r.o. Samozřejmostí je profesionální konzultace, návrh řešení, technická podpora, realizace EZS a předání klientovi k užívání.

Při stavbě RD se vždy objeví problémy, které se vždy vyřeší ke vzájemné spokojenosti všech zúčastněných a na to se mohu spolehnout!

Dále nabízejí službu ochrany nedokončených domů, které jsou nejvíce náchylné ke krádežím. Využíváme možnost fyzických kontrol nebo připojení našich staveb na PCO. Děkujeme za individuální a profesionální přístup všech zaměstnanců společnosti Sistel International.

Robert Novák, Projekt Development Manager firmy NIKMAR Invest

Naše služby nekončí projektem

Při využití komplexních služeb Sistelu budete mít svoji stavbu od návrhu až po realizaci v bezpečí.

Na začátku stavby můžete využít služby Zabezpečení stavby a chránit ji tak v době, kdy je nejvíce náchylná ke krádežím, dočasným zapůjčením bezpečnostních systémů.

Obrázek 1

V průběhu stavby, kdy stavební firma začne připravovat kabeláž pro navrhnuté systémy, fungujeme jako stavební dohled. Před samotnou přípravou kabeláže můžeme přijet na místo a se stavební firmou vše prokonzultovat tak, aby vše bylo správně připravené. Správnou kabelovou přípravu pak po natažení kabelů finálně zkontrolujeme.

Po dokončení stavby pak všechny navrhnuté technologie namontujeme a zaškolíme Vás v jejich ovládání. Namontované systémy pak nadále servisujeme, a to i po záruční lhůtě.

Váš majetek pak nadále chráníme prostřednictvím pultu centrální ochrany.

Začínáte stavět a chcete mít slaboproudé systémy profesionálně připravené? Ozvěte se nám prostřednictvím kontaktního formuláře.

30let již působíme
v České republice

3000zákazníků věří
našim službám

2000výjezdů ročně s průměrným dojezdovým časem 10 minut