Alarmy pro dům

Pro majitele domů nabízíme komplexní řešení zabezpečení přesně dle individuálních potřeb a velikosti rodinného domu. Samozřejmostí je možnost ovládání odkudkoliv prostřednictvím jednoduché aplikace.

Alarmy

Maximální ochrana a spolehlivost

Námi nabízené alarmové systémy vyjdou maximálně vstříc Vašim potřebám a nabízejí velmi širokou škálu detektorů a čidel.  V nabídce je od základních funkcionalit jako je detekce otevření dveří či oken a detekce pohybu, až po detekci kouře, oxidu uhelnatého, vody či detektory tříštění skla. Kromě toho jsou naše alarmy také schopné spolupracovat s dalšími zařízeními, jako jsou chytré termostaty nebo osvětlení, což Vám umožní vytvořit si plně automatizovaný domov.

 

Pomůžeme s návrhem

Nejvhodnější čas, kdy řešit zabezpečení domu je již při samotné stavbě domu, kde Vám v rámci Zpracování systémů do projektu pomůžeme s přípravou slaboproudých systémů přesně dle Vašich požadavků.

Jsme ovšem schopni nabídnout řešení i v případě, že řešíte zabezpečení do již postaveného rodinného domu. Nabízíme jak plně bezdrátové řešení, tak případně i hybridní řešení, které kombinuje drátové a bezdrátové čidla. Toto řešení s Vámi vždy konzultujeme přímo na místě a vybereme Vám takové řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a zároveň bude šetrné k zásahům do Vašeho domu.

 

Důraz na pohodlí

Systémy je možné ovládat systém jak z klasické klávesnice, tak dálkovým ovladačem. Lze je ovšem ovládat i přes telefon nebo tablet prostřednictvím mobilní aplikace, což Vám zajistí maximální pohodlí a kontrolu z libovolného místa. V případě využítí mobilní aplikace máte možnost nejen vzdáleně zapínat a vypínat systém, ale také možnost ovládat i zařízení třetích stran (např. garážové vrata).

 

Servis

Naše bezpečností systémy jsou spolehlivé a odolné, a proto můžete mít jistotu, že Vám budou sloužit po mnoho let. Systémy vždy splňují české normy a máte na ně dvouletou záruku. K dispozici jsou také růžné záruční i pozáruční servisní programy, které Vám poskytnou další klid a jistotu.

Máte zájem o bezplatnou konzultaci ohledně zabezpečení Vaší nemovitosti? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře.

30let již působíme
v České republice

3000zákazníků věří
našim službám

2000výjezdů ročně s průměrným dojezdovým časem 10 minut