Alarmy pro dům

Pro majitelé domů nabízíme komplexní řešení zabezpečení přesně dle individuálních potřeb zákazníka a velikosti rodinného domu. Samozřejmostí je možnost ovládání odkudkoliv prostřednictvím jednoduché aplikace.

Alarmy

Maximální ochrana a spolehlivost

Námi nabízené alarmové systémy vyjdou maximálně vstříc Vašim potřebám a nabízejí velmi širokou škálu detektorů a čidel.  V nabídce je od základních funkcionalit jako je detekce otevření dveří či oken a detekce pohybu, až po detekci kouře, oxidu uhelnatého, vody či detektory tříštění skla, ovládání žaluzií, garáže a mnoho dalšího. Náš zabezpečovací sytém splňuje nejpřísnější české normy a spolehlivost našeho systému dokládá dvouletá záruka.

 

Pomůžeme s návrhem

Nejvhodnější čas, kdy řešit zabezpečení domu je již při samotné stavbě domu, kde Vám v rámci Zpracování systémů do projektu pomůžeme s přípravou slaboproudých systémů přesně dle Vašich požadavků.

Jsme ovšem schopni nabídnout řešení i v případě, že řešíte zabezpečení do již postaveného rodinného domu. Nabízíme jak plně bezdrátové řešení, tak případně i hybridní řešení, které kombinuje drátové a bezdrátové čidla. Toto řešení s Vámi vždy konzultujeme přímo na místě a vybereme Vám takové řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a zároveň bude šetrné k zásahům do Vašeho domu.

 

Důraz na pohodlí

Možnost ovládat systém jak z klasické klávesnice, dálkovým ovladačem, tak prostřednictvím mobilní aplikace zajišťují maximální pohodlí a kompletní přehled o Vaší nemovitosti. V případě využítí mobilní aplikace máte možnost nejen vzdáleně zapínat a vypínat systém, ale také možnost ovládat i zařízení třetích stran (např. garážové vrata).

Máte zájem o bezplatnou konzultaci ohledně zabezpečení Vaší nemovitosti? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře.

30let již působíme
v České republice

3000zákazníků věří
našim službám

2000výjezdů ročně s průměrným dojezdovým časem 10 minut