Zabezpečení staveb

Vzhledem k tomu, že se stavby rodinných domů nebo velkých developerských projektů stávají velmi často obětí nepovoleného vniknutí do objektu stavby či vandalismu, nabízíme v rámci našeho portfolia také zabezpečení staveb elektronickým zabezpečovacím a kamerovým systémem.

Vždy vymyslíme řešení, které se maximálně přizpůsobí potřebám stavby. Navíc jak elektronické zabezpečení, tak kamerový systém lze ovládat on-line jen s pomocí chytrého telefonu, a to odkudkoliv na světě. Můžete tak například zakódovat alarm z pohodlí Vašeho domova nebo průběžně kontrolovat chod stavby prostřednictvím kamer.

Obrázek Zabezpečení staveb

Jednoduchý návrh řešení a montáž

V rámci této služby Vám pomůžeme určit místa, kam umístit jednotlivé prvky a navrhneme Vám komplexní řešení ochrany Vaší stavby. Díky vhodnému návrhu budete mít pod kontrolou jak stavbu samotnou včetně jejího okolí, tak také materiál, stroje či nářadí. Po odsouhlasení návrhu zajistíme montáž systémů na stavbě, která je většinou velmi rychlá.

Možnost pronájmu

Systémy, které jsou použité na střežení stavby si nemusíte kupovat. Všechny Vám zapůjčíme. Zachováte tak nízké náklady a zároveň se nemusíte bát toho, že Vám po dokončení stavby bezpečnostní systémy zbydou. A nebo že do nově postaveného domu se budou instalovat již použité a většinou silně znečištěné komponenty. Součástí zapůjčení technologie je i napojení na pult centralizované ochrany včetně provozních nákladů na přenos signálu.

Nadstandartní služby

Často se stává, že na stavbě není ještě zřízeno internetové připojení. To je však v případě  vzdáleného kamerového dohledu poměrně zásadní problém. S námi však tento problém řešit nemusíte! Jsme schopni dodat Vám na stavbu internet s modemem i bez  připravené internetové přípojky. Internet pak nemusí sloužit pouze pro kamery, ale může být využitý i pro pokrytí stavby Wi-Fi signálem.

Chcete po dokončení stavby mít vyřešenou kabeláž pro bezpečnostní systémy (PZTS, video/audio zvonky či kamerové systémy)?

Není nic jednoduššího, než využít naši službu zpracování systému do projektu. V rámci této služby Vám pomůžeme navrhnout ideální umístění slaboproudých systémů dle Vašich potřeb a následně vytvoříme podklady pro zakreslení do projektu. Dále můžeme při přípravě kabeláže pro námi navržené systémy fungovat jako stavební dozor. Po dokončení stavby Vám systémy i namontujeme a zprovozníme.

Nepřetržitý dozor

Mimo pracovní dobu i během ní sledujeme objekt prostřednictvím PCO/Videopultu. Službu monitoringu můžete nastavit jinak pro pracovní dobu a jinak mimo pracovní dobu. Operátor podle nastavení pak reaguje na případně poplachy. Pokud to charakter stavby vyžaduje lze dohodnout i jednorázové či pravidelné kontroly stavby zásahovou skupinou.

Všechny tyto služby zajistí dodatečnou ochranu objektu 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Začínáte stavět a chcete mít stavbu v bezpečí? Nebo u Vás na stavbě již došlo ke krádeži? Domluvte si prostřednictvím kontaktního formuláře schůzku přímo na Vaší stavbě.

30let již působíme
v České republice

3000zákazníků věří
našim službám

2000výjezdů ročně s průměrným dojezdovým časem 10 minut