Zabezpečení staveb

Vzhledem k tomu, že se stavby rodinných domů nebo velkých developerských projektů stávají velmi často obětí nepovoleného vniknutí do objektu stavby či vandalismu, nabízíme v rámci našeho portfolia také zabezpečení staveb elektronickým zabezpečovacím a kamerovým systémem.

Vždy vymyslíme řešení, které se maximálně přizpůsobí potřebám stavby. Navíc jak elektronické zabezpečení, tak kamerový systém lze ovládat on-line jen s pomocí chytrého telefonu, a to odkudkoliv na světě. Můžete tak například zakódovat alarm z pohodlí Vašeho domova nebo průběžně kontrolovat chod stavby prostřednictvím kamer.

Obrázek Zabezpečení staveb

Jednoduchý návrh řešení a montáž

V rámci této služby Vám pomůžeme určit místa, kam umístit jednotlivá zařízení a navrhneme Vám komplexní řešení ochrany Vašeho objektu. Díky vhodnému návrhu budete mít pod kontrolou jak stavbu samotnou včetně jejího okolí, tak také materiál, stroje či nářadí. Po odsouhlasení návrhu zajistíme správnou montáž zařízení na stavbě. Montáž zařízení je většinou velmi rychlá a k úspěšné instalaci veškerého zařízení potřebujeme pouze jednu zásuvku.

Možnost pronájmu

Systémy, které jsou použité na střežení stavby si nemusíte kupovat. Všechny Vám zapůjčíme. Zachováte tak nízké náklady a zároveň se nemusíte bát toho, že do nově postaveného domu se budou instalovat již použité a většinou silně znečištěné komponenty. V rámci pronájmu získáte i napojeni na pult centralizované ochrany včetně provozních nákladů na přenos signálu.

Nadstandartní služby

Často se stává, že na stavbě není ještě zřízeno internetové připojení. To je v případě potřeby kamerového monitoringu poměrně zásadní problém. S námi však tento problém řešit nemusíte! Jsme schopni dodat Vám na stavbu dodat internet s modemem i bez  připravené internetové přípojky. Internet pak neslouží pouze pro kamery, ale může být využit i pro pokrytí stavby Wi-Fi signálem.

Chcete po dokončení stavby mít vyřešenou kabeláž pro bezpečnostní systémy (PZTS, video/audio zvonky či kamerové systémy)?

Není nic jednoduššího, než využít naši službu zpracování systému do projektu. V rámci této služby Vám pomůžeme navrhnout ideální umístění slaboproudých systémů dle Vašich potřeb a následně je zakreslíme přímo do projektu. Dále můžeme při realizaci stavby a kabeláže fungovat jako stavební dozor. Po dokončení stavby Vám systémy i rádi namontujeme.

Nepřetržitý dozor

Mimo pracovní dobu i během ní sledujeme objekt prostřednictvím PCO/Videopultu. Službu monitoringu můžete nastavit jinak pro pracovní dobu a jinak mimo pracovní dobu. Operátor podle nastavení pak reaguje na případně poplachy. Pokud to charakter stavby vyžaduje lze dohodnout i jednorázové či pravidelné kontroly stavby zásahovou skupinou.

Všechny tyto služby zajistí dodatečnou ochranu objektu 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Došlo u Vás na stavbě ke krádeži? Nebo zrovna začínáte stavět a chcete mít stavbu v bezpečí? Ozvěte se nám prostřednictvím formuláře.

30let již působíme
v České republice

3000zákazníků věří
našim službám

2000výjezdů ročně s průměrným dojezdovým časem 10 minut