Alarmy pro byt

Nabízíme pro Vás jednoduchou, rychlou a účinnou možnost zabezpečení Vašeho bytu. Zabezpečovací systém může obsahovat od základních funkcionalit jako je detekce pohybu či otevření dveří a oken, až po detekci kouře, vody či detektory tříštění skla a to vše s možnost ovládání odkudkoliv prostřednictvím jednoduché aplikace dostupné ZDARMA.

Alarmy

Jednoduchá instalace a používání

Systém je plně bezdrátový což zajišťuje rychlou intalaci bez nutnosti přípravy jakékoliv kabeláže. Systém je tak vhodný pro každého, ať už jste byt čerstvě zrekonstruovali a nebo jste se do bytu právě nastěhovali. Navíc veškeré komponenty můžete mít v bílé a černé barevné variantě. Ovládání je přes aplikaci v telefonu velmi intuitivní a snadno se systém po zaškolení našimi techniky naučítě používat.

Aby byla Vaše ochrana komplexní doporučujeme využít i připojení na náš pult centrální ochrany.

Alarmy

Cenově efektivní řešení

Pro naše zákazníky máme v nabídce několik základních balíčků podle dispozice bytu, které obsahují přesně to, co je k zabezpečení Vašeho bytu potřeba. Tyto balíčky disponují velice přívětivou cenou, která začíná již od 12 000 Kč bez DPH (v případě instalace do bytů je DPH 15 %) a to včetně motnáže a zaškolení.

Máte zájem o zabezpečení Vašeho bytu? Ozvěte se nám prostřednictvím kontaktního formuláře a domluvte si konzultaci přímo u Vás v bytě.

30let již působíme
v České republice

3000zákazníků věří
našim službám

2000výjezdů ročně s průměrným dojezdovým časem 10 minut